KOSZYK 0,00 zł

Anstel – hurtownia bielizny i rajstop

Anstel to hurtownia bielizny, rajstop i innych części odzieży, istniejącą na rynku od kilkudziesięciu lat. Początek naszej działalności przypada na rok 1990, kiedy to otworzyliśmy sklep przy ulicy Krótkiej 36 w Częstochowie. Następnie, w latach 1993–2007, prowadzimy sprzedaż hurtową bielizny i rajstop razem z firmą Krystel, będącej grupą hurtowni Krystel-Anstel.

Obecnie możemy Państwu zaproponować zakupy w naszym sklepie online. W naszej internetowej hurtowni znajdą Państwo wysokiej jakości bieliznę, rajstopy oraz inne elementy codziennego ubioru. Zamówienia realizowane są przez PHU Anstel Z.Stelmaszczyk oraz Centrum hurtowe Gatta Wola ANSTEL Z. Stelmaszczyk, A. Krakowska S.C.

Nasze ogromne doświadczenie z zakresu branży pończoszniczej, bieliźniarskiej i odzieżowej jest gwarancją dostarczenia Państwu wysokiej jakości i wygodnych w użytkowaniu produktów. W naszej ofercie dostępne są ubrania i bielizna cenionych polskich producentów, którzy swoje wyroby sprzedają na rynku krajowym, jak i zagranicznym.

Bielizna damska, męska, dziecięca

Specjalnością naszej hurtowni jest sprzedaż bielizny damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym również bielizny nocnej, bielizny modelującej czy bielizny termoaktywnej. Oferujemy też duży wybór rajstop damskich, pończoch, pasów do pończoch. Uzupełnieniem naszej propozycji sprzedażowej jest odzież przeznaczona do codziennego użytku, w tym bluzy, spodnie, spódnice, sukienki, tuniki. Cały czas rozbudowujemy nasz asortyment o nowe produkty, często zamawiane na indywidualne zapotrzebowanie klientów.

Serdecznie zachęcamy do współpracy!
Właściciel, Zbigniew Stelmaszczyk